סטארטאפ לניהול לוגים בענן

Loggly הוא שירות לוגינג מבוסס ענן,(לוג – יומן רשת). עם לוגלי, ניתן לאסוף לוגים מכל השרתים שלך, ואז בקלות ובנגישות גבוהה לחפש בהם עם ממשק משתמש נוח ומתקדם.
לוגלי מסייע לאסוף, לאנדקס, לאחסן את כל הלוגים שלך, ולהפוך את המידע לנגיש ונוח לשם איבון, ניתוח ודיווח מהיר ויעיל. כל השירות מתבצע ללא שום צורך להוריד ולהתקין משהו, הכל על שרתי הענן לגישה מכל מקום. כמעט כמו קסם.

Loggly הוא שרות ענן מתקדם וכולל בתוכו מספר רב של יתרונות:

איסוף לוגים
לוגים ונתונים מכל מקור, מערכות הפעלה, שרתי אינטרנט, שרתי נתונים, ואפילו האפליקציות עצמן, נאספים ונאגרים למקום אחד, ויוצרים מאגר עצום ונגיש בו ניתן להצליב מידע ולהגיע לכל נתון בו אתם חפצים.
התקנה, הגדרה והתחלת עבודה בקלות ובמהירות – אין צורך לטבוע בים הקונפיגורציות בשביל ליצור פתרון לסביבת העבודה שלכם. כמה הגדרות קטנות בממשק המשתמש הידידותי והנוח ואתם מסודרים ומוכנים להתחיל.
משיכת לוגים חכמה – אין צורך בהמרות והתאמות. כל מידע בתצורת טקסט מכל מקור יכול להכנס לאינדקס בפשטות וללא בעיות, לצורך אחסון והמשך דיאגנוסטיקה שלכם.
שרות ענן מתקדם ומאובטח – לוגי מתקשר ומדבר גם ב syslog וגם ב HTTP. כאשר syslog יכול להשלח על גבי UDP ו TCP, אך גם דרך SSL.
הוספת מידע ב HTTP מאושרות כטקסט רגיל או דרך HTTPS.

איחסון לוגים
לוגי הוא מוצר שפועל בחדשנות ולוקח את מגמות האינטרנט של שירותי הענן אל עולם ניהול הלוגים. כל יומני הרשת שנאספים נשמרים בשרתים מאובטחים ונגישים לזמן בלתי מוגבל לרשות המשתמש.
Loggly מנהל את כל המידע שמגיע ומעניק גישה וניהול נוח לנתונים.
איחסון הלוגים שלך באפליקציה של Loggly מאפשר לך להוכיח את אמינות ומקוריות הלוגים שלך, ממקור אמין ומוסמך, אל מול דרישות אבטחה ומצבים בהם תדרש להציג את יומני הרשת.

Loggly אומנם לוקה בחסר עם כמה יכולות חיוניות שונות שחסרות בפונקציות החיפוש, כמו חיפוש על פי עדיפות או על פי מתקן, ולכן, נשאר רק לראות האם המפתחים יענו לדרישות המשתמשים או יתעלמו מרצונות הצרכן.

אך דבר אחד ובטוח אפשר להגיד על השירות החדש: עם למעלה מ 2500 לקוחות גדולים, שיתופי פעולה עם ענקיות אינטרנטיות כמו אמאזון, מימון של 10 מיליון דולר ויתרונות מובהקים במוצר ובמותג, Loggly היא בהחלט פנינת השקעה מבטיחה שקרנות הון סיכון רבות מוצאות בה כסולם יציב שיש לטפס עליו כל עוד נשאר מקום.

About יהודה עדי אדלר